turystyka

W jaki sposób zdecydować się na rower dla mężczyzny? Parę użytecznych porad będzie ci pomocnych w zakupach

Plecak
Author: Alberto Ziveri
Source: http://www.flickr.com
Kiedy zbliża się wiosna, coraz więcej ludzi zaczyna wybierać rozrywki sportowe na powietrzu. Jedną z nad wyraz lubianych form aktywności jest rower. W jaki sposób zdecydować się na rower dla mężczyzny? To nie jest łatwe zadanie, więc przyda ci się kilka użytecznych porad, dzięki którym podjęcie decyzji będzie dużo prostsze.

Jakiego rodzaju atrakcje zaoferować może dla odwiedzających Szczyrk, baza kwater w tym mieście.

Beskidy
Author: Greg_Men
Source: http://www.flickr.com
Wielu ludzi mówiąc o województwie śląskim przede wszystkim myśli o wielkich kopalniach i hałdach wydobywczych. A tymczasem region ten może całkiem sporo zaproponować także dla turystów, bo zaledwie niecałe sto kilometrów w kierunku południa rozciąga się zupełnie inna kraina, niż przemysłowe fabryki i kopalnie.

Bieszczady - idealne miejsce na górskie włóczęgi

Solina noclegi
Author: www.pensjonaty-bieszczady.pl
Source: www.pensjonaty-bieszczady.pl
Bieszczady to pasmo górskie położone we wschodniej części Beskidów. Bieszczady to jeden z najbardziej interesujących krajobrazowo regionów naszego kraju. Z wszystkich pasm górskich w naszej ojczyźnie to Bieszczady uchodzą za w najwyższym stopniu pierwotne a także zagadkowe. Bieszczady są świetnym miejscem na urlop o każdej porze roku. Czekają w tymże miejscu piękne połoniny, Solina, kolejka bieszczadzka a także inne atrakcje.