turystyka

W jaki sposób zdecydować się na rower dla mężczyzny? Parę użytecznych porad będzie ci pomocnych w zakupach

Plecak
Author: Alberto Ziveri
Source: http://www.flickr.com
Kiedy nadchodzi wiosna, coraz więcej ludzi zaczyna wybierać rozrywki sportowe na powietrzu. Jedną ze szczególnie cenionych sposobów aktywności jest jazda na rowerze. Jak wybrać rower dla mężczyzny? To nie jest proste zadanie, zatem przyda ci się parę praktycznych sugestii, dzięki którym podjęcie decyzji będzie o wiele łatwiejsze.

Jakiego rodzaju atrakcje zaoferować może dla odwiedzających Szczyrk, baza kwater w tym mieście.

Beskidy
Author: Greg_Men
Source: http://www.flickr.com
Wielu ludzi mówiąc o województwie śląskim myśli przede wszystkim o zadymionych hutach i hałdach wydobywczych. A tymczasem rejon ten może bardzo dużo zaproponować również dla turystów, bo raptem kilkadziesiąt kilometrów w kierunku południa rozpościera się zupełnie inna kraina, niż przemysłowe fabryki i kopalnie.

Bieszczady - idealne miejsce na górskie włóczęgi

Solina noclegi
Author: www.pensjonaty-bieszczady.pl
Source: www.pensjonaty-bieszczady.pl
Bieszczady to pasmo górskie położone we wschodniej części Beskidów. Bieszczady to jeden z najbardziej interesujących krajobrazowo regionów naszego kraju. Z wszystkich pasm górskich w naszej ojczyźnie to Bieszczady uchodzą za w najwyższym stopniu pierwotne a także zagadkowe. Bieszczady są świetnym miejscem na urlop o każdej porze roku. Czekają w tymże miejscu piękne połoniny, Solina, kolejka bieszczadzka a także inne atrakcje.